Bezpieczniki blokujące Wifi

Bezpieczniki blokujące Wifi

Nowy bezprzewodowy Jammer WIFI-Phone-3G z kontrolą pasma sygnału Swith. Ta nowo zaprojektowana odmiana modelu od innych jest funkcją sterowania pasmem. Może blokować telefon komórkowy, wifi i 3g sygnału w tym samym czasie, ale kiedy chcesz tylko, aby zablokować sygnał telefonu komórkowego, ale nie ...

Szczegóły produktu

Nowy bezprzewodowy Jammer WIFI-Phone-3G z kontrolą pasma sygnału Swith

Ta nowo zaprojektowana odmiana modelu od innych jest funkcją sterowania pasmem. Może blokować telefon komórkowy, wifi i sygnał 3g w tym samym czasie, ale kiedy chcesz tylko zablokować sygnał telefonu komórkowego, ale nie rozbłyskując sygnału wifi i 3g, możesz użyć przełącznika po stronie elementu, aby kontrolować że. Wyłącz wifi i 3g, a następnie wystarczy zatrzymać sygnał telefonu. Jakie funkcje potrzebujesz, jakie funkcje nie potrzebujesz, teraz możesz użyć swith, aby zrobić to, czego potrzebujesz.

Wydajny i skuteczny przenośny przetwornik sygnału skutecznie wyłącza wszelkie pobliskie sieci WiFi i 3G, a także inne sygnały telefonów komórkowych (GSM, CDMA, DCS, pasma PHS) bez przerywania innych urządzeń elektronicznych. Bardzo przenośny rozmiar i przycisk zasilania jednym przyciskiem umożliwiają szybkie włączenie i wyłączenie urządzenia w celu natychmiastowego zablokowania i rozbrajania. Niewiarygodnie łatwy w obsłudze i przenoszony dookoła, ten przenośny jammer sygnału jest idealnym urządzeniem zabezpieczającym i zabezpieczającym przed kradzieżą, a po prostu jednym z najlepszych testów.

Specyfikacje

■ Podstawowa funkcja: Telefon komórkowy o wysokiej mocy, WiFi i 3G Jammer sygnału

■ Wysoko przenośny wygląd

■ Izolowanie pasma sygnału:

- CDMA: 850 - 960Mhz

- GSM: 925 - 960 MHz

- DCS: 1805 - 1880MHZ

- PHS: 1900 - 1990 Mhz

- 3G: 2110 - 2170Mhz

- WiFi: 2400-2500MHz

■ Antena: 4-krotne anteny kierunkowe

■ Obszar pokrycia: 5-15 metrów

■ Źródło zasilania: Wtyczka ścienna, adapter samochodowy lub wbudowana bateria

■ Bateria wewnętrzna: 1600mAh akumulator litowo-jonowy

■ Typowa żywotność baterii: 2-3 godziny ciągłego użytkowania

■ Całkowita moc wyjściowa: do 3W

■ Temperatura pracy: od -10 do +50 stopni Celsjusza

■ Wilgotność robocza: 5% do 80%

■ Zasilanie: 100-240 V, 12 V

■ Zatwierdzony: CE / FCC

Zawartość Paczki

■ 1 x sygnalizator z 4 antenami

■ 1 x zasilacz

■ 1 x ładowarka samochodowa

■ 1 x Instrukcja obsługi - angielski

Recenzje produktu:

1. To moja druga umowa tutaj, ostatni raz to tania mini do wypróbowania jego jakości. Jak powiedzieć? Świetnie za swoją cenę, ta przenośna moc, którą lubię.

2. Produkt działa już dobrze i nie pojawia się żaden problem. I dziękuję za usługi!

3. Efekt chłodzenia jest dobry, ponieważ temperatura robocza tego urządzenia nie jest wysoka. Podoba mi się urządzenie, dziękuję bardzo.

4. Naprawdę podoba mi się ten bloker. To naprawdę doskonały produkt! Używane przez około kilka miesięcy w naszej fabryce i szefie tak bardzo. Ze względu na swoją potężną funkcję nikt nie mógł używać telefonu komórkowego w czasie pracy!

5.great anty-szpieg urządzenie, dzięki!


Para:Telefon komórkowy GSM Jamming Device Następny:Wifi Network Jammers

Zapytanie