3G Handy Jammers

3G Handy Jammers

Pilot zdalnego sterowania Telefon komórkowy Jammer Mobile Jammer z telefonami komórkowymi 3G umożliwiający całkowite zatrzymanie wszystkich tych niewygodnych połączeń telefonicznych, o typowym zasięgu 30 metrów. Ten telefon jammer sygnału zatrzyma sygnały na pasmach DMA, GSM, DCS i 3G bez przerywania innych ...

Szczegóły produktu

Pilot zdalnego sterowania 3G Telefon komórkowy Jammer

Zakleszczenie sygnału na telefon komórkowy umożliwia całkowite zatrzymanie wszystkich tych nieprzyjaznych połączeń telefonicznych o typowym zakresie 30 metrów. Ten zakłócający sygnał na telefon komórkowy zatrzyma sygnały na pasmach DMA, GSM, DCS i 3G bez przerywania jakichkolwiek innych urządzeń elektronicznych, a przy wysokich i niskich ustawieniach można modyfikować, jak daleko będzie pokrycie zacięcia. Jest to doskonałe urządzenie dla wszystkich dziedzin, które wymagają cichości, w tym sal konferencyjnych, muzeów, teatrów, kościołów, sal lekcyjnych i zaprojektowanych do użycia na stole lub w niespotykanym miejscu.

Świetna pozycja dla ciszy i spokoju, dostępna w bardzo niskich cenach hurtowych.

Specyfikacje

■ Zanik telefonu komórkowego: CDMA, GSM, DCS, PHS, 3G

■ Izolowanie pasma sygnału

- CDMA: 850 - 894Mhz

- GSM: 925 - 960 MHz

- DCS: 1805 - 1880Mhz

- PHS: 1900 - 1990 Mhz

- 3G: 2110 - 2170Mhz

■ Typowy promień zakłócenia: 5 - 30 metrów

■ Maks. Moc wyjściowa: 10 W (wysokie ustawienie), 7 W (ustawienie niskich ustawień niskich)

■ Wzmocnienie anteny: 3 dBi

■ Temperatura robocza: -10 ~ + 40 ° C

■ Źródło zasilania: DC 5V

Uwagi o produkcie

■ DCS = CDMA 1990

■ Chłodzenie pasywne (całkowicie ciche)

■ Wysoka / Niska korekta zakresu zakłóceń

■ Konstrukcja stołu lub sufitu

Zawartość Paczki

■ Zakłócenia sygnału telefonu komórkowego

■ Pilot zdalnego sterowania

■ Instrukcja obsługi

■ 4 x Antena

■ Zasilacz

Recenzje produktu:

1. Szybka dostawa. Doskonały produkt. Byłem zadowolony z dostaw, komunikacji i ceny. Po prostu mieć nadzieję, że będzie trwały.

2. Potrzebuję wiedzieć, czy kupię ten przedmiot dostanie się do mnie w USA i czy blokuje to w przypadku długich sygnałów komórek rage

3. Chcę kupić telefon komórkowy JAMMER. Chcę wiedzieć, czy mógłby wysłać to urządzenie przez Hongkong Post. W miarę możliwości chciałabym, aby całkowita wartość zadeklarowana na opisie produktu w opakowaniu, w tym na wysyłkę, była PRZYKŁADEM SAMOPRZYLEPNYM lub PREZYDENTEM niższym niż 40,00 USD. To dlatego, że w Brazylii podatek celny jest bezpłatny, gdy całkowita cena jest niższa niż 40,00 USD.

4. Mogę mieć jammer pracy daleko niż 30 metrów

5. ja \ 'ma sklepista, a ten jammer jest sprzedawany dobrze w moim sklepie, będę tu zamawiać. Dzięki za znaczną obsługę.


Para:Sygnał zakłócający sygnał Wifi Następny:Urządzenia blokujące komórki

Zapytanie