Główny sposób zagrożona komputera i zapobiegania

- Apr 20, 2016-

W 1946 r. pierwszy komputer na świecie urodził się w Stanach Zjednoczonych, doświadczonych komputera szybko rury, tranzystory, układy scalone, sub skali układy scalone i bardzo dużej skali układy scalone pięć etapów rozwoju. Pojawienie się mikrokomputer i sieci komputerowej, aby rozszerzyć zakres stosowania komputera. Powodując symulacji komputerowych, stosowane do wszystkich aspektów życia społecznego. Teraz w nasz kraj do odwiedzenia, technologii, przemysłu. Rolnictwa, handlu, finansów, transportu, transportu, kultury, edukacji, usług i innych pól i branż zaczęły powszechnie używać komputera. Jako kompleksowe nauki i technologii, automatyzacji pakietu office centrach komputerowych i nie tylko opiera się na dużą liczbę sprzętu komputerowego w kluczowe sektory rządu, i wojskowych, wszelkiego rodzaju tajnych informacji jest doprowadzany do komputera w celu przetwarzania, przechowywania i wysyłki. Jak zrobić komputer informacje zabezpieczeń działa na myśl o nowe zadanie mamy do czynienia.

Powszechnie stosowane w komputerach do wspierania rozwoju społecznego i postępu, ale także przyniósł szereg problemów społecznych. Teraz krajów zachodnich, aby umieścić ich Wspólnoty ze względu na powszechne stosowanie komputerów o nazwie "kruche społeczeństwa." Wrażliwość ogólną wydajność komputera w wielu aspektach przestępstw komputerowych, niszczenie wrogich krajów, wypadków i klęsk żywiołowych, zakłócenia elektromagnetyczne, personel błędy i wady samego komputera, najbardziej znanych jest prawdopodobne, aby być zagrożona i kradzieży.


Para:Śledzić informacje dotyczące reformy służby bezpieczeństwa Następny:Elektromagnetyczne przecieki komputera nie mogą być ignorowane