Samochodowy GPS Jamming Device

Samochodowy GPS Jamming Device

Telefon komórkowy Jammer GPS - Mini przenośny - do 10 metrów Promień osłony Telefon komórkowy i zacięcie GPS są bardziej przenośne i przystępne niż kiedykolwiek z naszych nowych przenośnych telefonów komórkowych i Jammer GPS (GSM, DCS, GPS). Jeśli masz problemy ze wszystkimi telefonami, które są w ruchu lub są śledzone wszędzie ...

Szczegóły produktu

Telefon komórkowy Jammer GPS - Mini przenośny - do 10 metrów Promień osłony

Telefon komórkowy i zacięcie GPS są bardziej mobilne i przystępne niż kiedykolwiek w naszym nowym przenośnym telefonie komórkowym i Jammerze GPS (GSM, DCS, GPS). Jeśli masz problemy ze wszystkimi tymi telefonami, które są śledzone wszędzie z GPS, to jest to idealny gadżet antyszpikowy, którego szukasz.

Anti-Phone: przekazywanie sygnałów radiowych o małej mocy, aby wyłączyć komunikację między wieżami komórkowymi a dowolnymi telefonami komórkowymi w pobliżu, ten telefon komórkowy Jammer całkowicie wyłączy wszelkie sygnały telefoniczne GSM i DCS w promieniu 10 metrów.

Anti-GPS: Martwi się, że ktoś celowo zainstalował moduł GPS w dowolnym miejscu (lub pod) swoim samochodem, aby śledzić wszystkie ruchy? Jest to bardziej prawdopodobne, niż myślisz, ale teraz nie martw się tym więcej, ponieważ ten jammer oferuje idealny promień 10 metrów na zakłócenia GPS, zapewniając prywatność bez względu na to gdzie idziesz i jak duży jest Twój pojazd.

Najwyższa wygoda Dzięki małemu i przenośnemu rozmiarowi urządzenie można przechowywać w kieszeni, wewnątrz torebki, ukrytej pod siedzeniem samochodu! Również po prostu włączony / wyłączony przycisk i zielony wskaźnik wskazujący, że urządzenie pracuje, ten przenośny telefon komórkowy i Jammer GPS są w prostocie najlepszym rozwiązaniem. Nie musisz również zajmować się antenami, aby zainstalować lub skonfigurować dowolne oprogramowanie / konfigurację, ponieważ jammer jest gotowy do wyjścia z pudełka w celu natychmiastowego zacięcia i rozbrojenia.

cechy

■ Skuteczny promień osłony: 5-10m (w zależności od sygnału siły w danym obszarze)

■ Nie szkodzi człowiekowi, ekologicznie

■ Łatwa instalacja i obsługa

■ Lekki, trwały

■ Jam GPS i sygnał na telefonie komórkowym (nie zawiera 3G)

Specyfikacje

■ Częstotliwość blokowania: CDMA, GSM, GPS

■ Zasięg ekranowania:

- CDMA 850mhz-894mhz

- GSM 925mhz-960mhz

- DCS 1805mhz-1880mhz

- PHS 1900 mhz-1990 mhz

- GPS 1500mhz-1600mhz

■ Wilgotność: 5% -80%

■ Promień osłony: 5-10 metrów (w zależności od siły sygnału)

■ Kolor: Srebrny

Zawartość Paczki

■ 1 telefon komórkowy i jammer GPS

■ 1 bateria

■ 1 x ładowarka samochodowa

■ 1 x ładowarka

Recenzje produktu:

1. jaki jest zakres zakłócenia promienia?

2. dobry, wróci do więcej

3. może być używany w Meksyku?

4. bardzo przenośny, jak telefon z paskiem, łatwy w obsłudze, dzięki!


Para:Jammer śledzenia GPS Następny:Zatrzymaj śledzenie GPS

Zapytanie