O nas

ShengDa Shiji Co., Ltd. Jesteśmy wiodącym producentem i eksporterem zagłuszacze sygnału. Nasze produkty obejmują Jammers telefon, GPS Jammers, zagłuszanie WIFI, 4G Jammers, Bluetooth Jammers i innych częstotliwości Jammers.

Naszym celem jest zapewnienie lepszej jakości, rozsądnej cenie i bardzo skuteczne usługi dla naszych klientów. W związku z tym jesteśmy gotowi do współpracy z przyjaciółmi z całego świata do wyzwań i możliwości, wniesione przez trendy inteligentne Jammers.

Założona w 2005 roku, ponad 10 lat doświadczenia aby jammers. Firma jest właścicielem fabryk i centrum operacyjne QC testowanie zespołu, znajduje się w Provience miasta ShenZhen, GuangDong, Chiny.

Aby pokazać nasze produkty i z wygody dla naszych klientów, zakupy online, budujemy nasz sklep internetowy na 2009. www.twowill.com

Producent i sprzedawca specjalizuje się w badaniach, rozwoju i produkcji zagłuszacze sygnału. Wszystkie nasze produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo mile widziane w wiele różnych rynków na świecie.

Mamy Zespoły inżynierów z silne doświadczenie techniczne do zaoferowania OEM i ODM usług dla naszych klientów.

Czekamy na współpracę z Tobą.

Nasza fabryka:

Naszego magazynu: